Menu

Pierwsze kroki z drukarką 3D

Skoro tutaj trafiłeś, to zapewne kurier przed chwilą dostarczył twoją pierwszą, długo wyczekiwaną drukarkę 3D, a ty zastanawiasz sie od czego zacząć.

Na tej stronie znajdziesz wszystkie potrzebne informacje, którę pomogą ci rozpocząć swoją przygodę z drukiem 3D, począwszy od składania drukarki, przez jej kalibrację, aż po pierwsze udane wydruki.

Naszym celem jest, aby wszystkie te informacje, przekazać w najprostszy możliwy sposób, tak aby każdy, nawet osoby bez żadnego doświadczenia sobie poradziły.

Pierwsze kroki z drukarką 3D są kluczowe, ponieważ to od nich zależy, jak drukarka będzie drukować oraz czy nie będzie sprawiać problemów. Jeśli w tym momencie poświęcisz trochę wiecej czasu, a wszystkie opisane czynności wykonasz z należytą dokładnością, to później będziesz mógł skupić sie na nowych pomysłach na wydruk, zamiast poświęcać ten czas na ponowną kalibrację i walkę z problemami.

Zacznijmy zatem od początku -> Składanie drukarki 3D


Wszelkie materiały (treści, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) przedstawione na stronie zen3d w obrębie domeny: www.zen3d.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).

Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.

facebook linkedin twitter search-icon